انتشار آهنگ و آلبوم شما در سایت و بازارهای جهانی

انتشار آهنگ و آلبوم شما در سایت و بازارهای جهانی

انتشار آهنگ و آلبوم شما در سایت و بازارهای جهانی : هنرمندان گرامی فعال در عرصه تولید موسیقی ، چنانچه تا به امروز تنها محمل و جایگاه برای نشر و پخش آثار شما سایتهای محدود و ایرانی بوده است ، چنانچه برای نشر و پخش آثار خود همواره با سردرگمی مواجه بوده اید .
چنانچه دلیل عدم موفقیت خود را تا به امروز به نشر و پخش ناعادلانه آثار خود مرتبط می دانید . ما آمده ایم تا یکبار برای همیشه به تردید های شما پایان دهیم .

تیم لیموبیت طرح انتشار جهانی آثار موسیقی ایرانی را آغاز کرده است
دیگر لازم نیست به انتشار آثار خود در چند سایت مرجع ایرانی ، آن هم با پرداخت مبالغی کلان بسنده کنید . ما اثر شما را با قیمتی مناسب و اقتصادی ، در معتبر ترین پایگاههای موسیقی جهان همچون آیتیونز اپل ، گوگل موزیک ، اسپاتیفای ، شزم ، آمازون و بالغ بر ۹۰ پایگاه دیگر منتشر خواهیم کرد ، و مبالغ حاصل از فروش اثار شما را مستقیما به حساب بانکی تان ( در ایران ) واریز می کنیم .
ما برای تک تک آثار شما ( آلبوم و یا تک آهنگ ) لیبل معتبر جهانی UPC , ISRC) ( صادر می کنیم و بدین وسیله آثار شما را زیر چتر حمایتی قوانین کپی رایت جهانی قرار می دهیم .
هم اکنون با کارشناسان ما در تماس باشید .

صدور لیبل بین المللی موسیقی

بر اساس قوانین جهانی کپی رایت هر اثر تولید شده در قالب تک آهنگ ، آلبوم و یا موزیک ویدیو جهت رسمیت یافتن و قرار گرفتن زیر چتر حمایتی نهادهای جهانی حامی حقوق مولفین ، باید یکی از دو نوع کد استاندارد جهانی را دریافت نماید .
این دو نوع کد با عناوین زیر طبقه بندی می شوند و در تمام جهان دارای ارزش واحد حقوقی هستند :
ISRC : این واژه مخفف شده واژگان International Standard Recording Code است و گهگاه لیبل موسیقی نیز خوانده می شود .

UPC : این واژه مخفف شده واژگان Universal Product Code است و مثل نمونه پیشین از آن به عنوان لیبل نیز یاد می کنند. دو نمونه لیبل فوق کاملا یونیک هستند و به ازای هر اثر ( آلبوم یا تک آهنگ) به تفکیک صادر می گردند .
نخستین موردی که تمامی فروشگاههای موسیقی معتبر جهان ( فیزیکی و مجازی ) جهت انتشار اثر هنرمند از او می خواهند ” لیبل ” معتبر جهانی است و بدون لیبل هیچ اثری در این پایگاهها به انتشار نمی رسد .
لیبل موسیقی فی الواقع هویت شناسنامه ای موسیقی شماست و داشتن آن به شما امکان می دهد که در سراسر جهان از حق مادی انتشار اثر خود دفاع کنید ، داشتن لیبل به شما امکان می دهد که جلوی سواستفاده از اثر خود را بگیرید . و تمامی حقوق آن را برای خود حفظ کنید .
لیموبیت برای تمامی آثار هنرمندانی که تحت قرارداد با ما هستند لیبل معتبر UPC صادر می کند و بدین وسیله امکان انتشار آثار آنان را در دهها پایگاه معتبر موسیقی جهان فراهم می سازد . جهت اطلاعات بیشتر با مشاورین ما در تماس باشید .

توضیحات :

همانطور که میدانید سایت هایی مانند اسپاتیفاری و ایتیونز و … از معروف ترین مارکت های و سایت های موزیک جهانی هستند ، با انتشار آهنگ در این گونه مارکت ها دارای مزایای بسیار زیادی است که دریافت اعتبار از مهم ترین آن است ، اعتباری که در سرچ گوگل راجب آهنگ ها و نام شما بسیار تاثیر گذار است همچنین برای در یافت تیک آبی یا همان verify شدن پیج اینستاگرامی شما بی تاثیر نخواهد بود .

تیم لیموبیت آماده همکاری با تمامی شما هنرمندان کشور عزیزمان ایران است تا به شما اعتبار ببخشد ، هم اکنون میتوانید برای مشاوره پخش اثار در مارکت های خارجی و سایت های معتبر ایرانی با ما در تماس باشید .

ایمیل : info@limobit.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *