انتشار آهنگ و آلبوم شما در سایت و بازارهای جهانی

انتشار آهنگ و آلبوم شما در سایت و بازارهای جهانی

انتشار آهنگ و آلبوم شما در سایت و بازارهای جهانی : هنرمندان گرامی فعال در عرصه تولید موسیقی ، چنانچه تا به امروز تنها محمل و جایگاه برای نشر و پخش آثار شما سایتهای محدود و ایرانی بوده است ، چنانچه برای نشر و پخش آثار خود همواره با سردرگمی مواجه بوده اید .
چنانچه دلیل عدم موفقیت خود را تا به امروز به نشر و پخش ناعادلانه آثار خود مرتبط می دانید . ما آمده ایم تا یکبار برای همیشه به تردید های شما پایان دهیم .

تیم لیموبیت طرح انتشار جهانی آثار موسیقی ایرانی را آغاز کرده است
دیگر لازم نیست به انتشار آثار خود در چند سایت مرجع ایرانی ، آن هم با پرداخت مبالغی کلان بسنده کنید . ما اثر شما را با قیمتی مناسب و اقتصادی ، در معتبر ترین پایگاههای موسیقی جهان همچون آیتیونز اپل ، گوگل موزیک ، اسپاتیفای ، شزم ، آمازون و بالغ بر ۹۰ پایگاه دیگر منتشر خواهیم کرد ، و مبالغ حاصل از فروش اثار شما را مستقیما به حساب بانکی تان ( در ایران ) واریز می کنیم .
ما برای تک تک آثار شما ( آلبوم و یا تک آهنگ ) لیبل معتبر جهانی UPC , ISRC) ( صادر می کنیم و بدین وسیله آثار شما را زیر چتر حمایتی قوانین کپی رایت جهانی قرار می دهیم .
هم اکنون با کارشناسان ما در تماس باشید .

صدور لیبل بین المللی موسیقی

بر اساس قوانین جهانی کپی رایت هر اثر تولید شده در قالب تک آهنگ ، آلبوم و یا موزیک ویدیو جهت رسمیت یافتن و قرار گرفتن زیر چتر حمایتی نهادهای جهانی حامی حقوق مولفین ، باید یکی از دو نوع کد استاندارد جهانی را دریافت نماید .
این دو نوع کد با عناوین زیر طبقه بندی می شوند و در تمام جهان دارای ارزش واحد حقوقی هستند :
ISRC : این واژه مخفف شده واژگان International Standard Recording Code است و گهگاه لیبل موسیقی نیز خوانده می شود .

UPC : این واژه مخفف شده واژگان Universal Product Code است و مثل نمونه پیشین از آن به عنوان لیبل نیز یاد می کنند. دو نمونه لیبل فوق کاملا یونیک هستند و به ازای هر اثر ( آلبوم یا تک آهنگ) به تفکیک صادر می گردند .
نخستین موردی که تمامی فروشگاههای موسیقی معتبر جهان ( فیزیکی و مجازی ) جهت انتشار اثر هنرمند از او می خواهند ” لیبل ” معتبر جهانی است و بدون لیبل هیچ اثری در این پایگاهها به انتشار نمی رسد .
لیبل موسیقی فی الواقع هویت شناسنامه ای موسیقی شماست و داشتن آن به شما امکان می دهد که در سراسر جهان از حق مادی انتشار اثر خود دفاع کنید ، داشتن لیبل به شما امکان می دهد که جلوی سواستفاده از اثر خود را بگیرید . و تمامی حقوق آن را برای خود حفظ کنید .
لیموبیت برای تمامی آثار هنرمندانی که تحت قرارداد با ما هستند لیبل معتبر UPC صادر می کند و بدین وسیله امکان انتشار آثار آنان را در دهها پایگاه معتبر موسیقی جهان فراهم می سازد . جهت اطلاعات بیشتر با مشاورین ما در تماس باشید .

توضیحات :

همانطور که میدانید سایت هایی مانند اسپاتیفاری و ایتیونز و … از معروف ترین مارکت های و سایت های موزیک جهانی هستند ، با انتشار آهنگ در این گونه مارکت ها دارای مزایای بسیار زیادی است که دریافت اعتبار از مهم ترین آن است ، اعتباری که در سرچ گوگل راجب آهنگ ها و نام شما بسیار تاثیر گذار است همچنین برای در یافت تیک آبی یا همان verify شدن پیج اینستاگرامی شما بی تاثیر نخواهد بود .

تیم لیموبیت آماده همکاری با تمامی شما هنرمندان کشور عزیزمان ایران است تا به شما اعتبار ببخشد ، هم اکنون میتوانید برای مشاوره پخش اثار در مارکت های خارجی و سایت های معتبر ایرانی با ما در تماس باشید .

ایمیل : info@limobit.com

2 پاسخ به “انتشار آهنگ و آلبوم شما در سایت و بازارهای جهانی”

  1. سلام می خواستم آلبوم صدای خود را بفروش برسانم چطور این کار را می توان انجام داد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *